MPDTY023S
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MPDTY023S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPDTY023S
Producator / Marca: Murata Power Solutions
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.5V 9W
Foi de date: MPDTY023S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MPDTY023S
Număr parc MPDTY023S Producător Murata Power Solutions
Descriere DC DC CONVERTER 1.5V 9W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4965 pcs Fișa cu date MPDTY023S.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 1.5V Tensiune - Intrare (Min) 4.5V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Non-Isolated PoL Module
Dimensiune / Dimensiune 1.30" L x 0.23" W x 0.94" H (33.0mm x 5.8mm x 24.0mm) Serie MPDTY
Putere (Wați) 9W ambalare Bulk
Pachet / Caz 12-SIP Module Alte nume 490-4553
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici UVLO
Eficienţă 93% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.5V 6A 4.5V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 6A Aplicații ITE (Commercial)