77203HVC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
77203HVC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 77203HVC
Producator / Marca: Murata Power Solutions
Descrierea produsului PULSE XFMR 2:1:1 1MH
Foi de date: 77203HVC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 77203HVC
Număr parc 77203HVC Producător Murata Power Solutions
Descriere PULSE XFMR 2:1:1 1MH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12664 pcs Fișa cu date 77203HVC.pdf
Greutate - Rata raportului - primar: secundar 2:1:1
Tipul transformatorului SCR and Triac Trigger (Encapsulated) Dimensiune / Dimensiune 1.000" L x 0.799" W (25.40mm x 20.30mm)
Serie * ambalare Tube
Alte nume 77203HVC-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Inductanţă 1mH
Înălțime - așezată (Max) 0.484" (12.30mm) Timpul energiei (E.T.) 120V µS
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
77204C
77204C
Producători: Murata Power Solutions
Descriere: PULSE XFMR 1:1 4MH
In stoc: 16129 pcs
Descarca: 77204C.pdf
RFQ
77205 SL005
77205 SL005
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 7COND 22AWG SHLD 100'
In stoc: 90 pcs
Descarca: 77205 SL005.pdf
RFQ
77204 SL001
77204 SL001
Producători: Alpha Wire
Descriere: CABLE 4COND 22AWG SHLD 1000'
In stoc: 22 pcs
Descarca: 77204 SL001.pdf
Descriere: CABLE 7COND 24AWG SHLD 100'
In stoc: 116 pcs
Descarca: 77202 SL005.pdf
Descriere: PULSE XFMR 1:1:1 1MH
In stoc: 12192 pcs
Descarca: 77202C.pdf
Descriere: CABLE 7COND 24AWG SHLD 1000'
In stoc: 16 pcs
Descarca: 77202 SL001.pdf
Descriere: PULSE XFMR 2:1:1 1MH
Descriere: CABLE 12COND 24AWG SHLD 100'
In stoc: 82 pcs
Descriere: CABLE 7COND 22AWG SHLD 1000'
In stoc: 18 pcs
Descriere: CABLE 12COND 24AWG SHLD 1000'
In stoc: 13 pcs
Descriere: CABLE 4COND 22AWG SHLD 100'
In stoc: 136 pcs
Descriere: PULSE XFMR 1:1:1 4MH
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW