22R684MC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
22R684MC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 22R684MC
Producator / Marca: Murata Power Solutions
Descrierea produsului FIXED IND 680UH 300MA 2.64 OHM
Foi de date: 22R684MC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 22R684MC
Număr parc 22R684MC Producător Murata Power Solutions
Descriere FIXED IND 680UH 300MA 2.64 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 111819 pcs Fișa cu date 22R684MC.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
ecranare Unshielded Serie 2200RM
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 811-2435-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 680µH
Înălțime - așezată (Max) 0.311" (7.90mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 680µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.64 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 2.64 Ohm Max
Ratingul curent 300mA Curent - saturație -