SFVLF10M7MF00-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFVLF10M7MF00-B0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFVLF10M7MF00-B0
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FILTER 10.7MHZ 13KHZ BAND RADIAL
Foi de date: SFVLF10M7MF00-B0.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
  • Mesaj
Specificațiile SFVLF10M7MF00-B0
Număr parc SFVLF10M7MF00-B0 Producător Murata Electronics
Descriere FILTER 10.7MHZ 13KHZ BAND RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 3770 pcs Fișa cu date SFVLF10M7MF00-B0.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serie CERAFIL®, SFVLF
ambalare Bulk Pachet / Caz 3-SIP, 2.50mm pitch
Alte nume 490-4713
SFVLF10M7MF00B0
Tipul de montare Through Hole
Pierdere de inserție 5dB Impedanta 330 Ohm
Înălțime (Max) 0.354" (9.00mm) Frecvență 10.7MHz Center
Tip filtru FM Lățime de bandă 13kHz