RPER71H331K2P1A03B
Murata ElectronicsMurata Electronics
RPER71H331K2P1A03B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RPER71H331K2P1A03B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL
Foi de date: 1.RPER71H331K2P1A03B.pdf2.RPER71H331K2P1A03B.pdf3.RPER71H331K2P1A03B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile RPER71H331K2P1A03B
Număr parc RPER71H331K2P1A03B Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serie RPE
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 490-3837
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads - Kinked
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Caracteristici -
descriere detaliata 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial capacitanță 330pF