PRG21BC3R3MM1RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21BC3R3MM1RA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRG21BC3R3MM1RA
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului PTC RESET FUSE 20V 180MA 0805
Foi de date: 1.PRG21BC3R3MM1RA.pdf2.PRG21BC3R3MM1RA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PRG21BC3R3MM1RA
Număr parc PRG21BC3R3MM1RA Producător Murata Electronics
Descriere PTC RESET FUSE 20V 180MA 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 360654 pcs Fișa cu date 1.PRG21BC3R3MM1RA.pdf2.PRG21BC3R3MM1RA.pdf
Tensiune - Max 20V Tip Ceramic
Grosime (Max) 0.043" (1.10mm) Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie POSISTOR®, PRG Rezistență - 25 ° C (Tip) 3.3 Ohms
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 490-12123-2
PRG21BC3R3MM1RA-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
descriere detaliata Ceramic PTC Resettable Fuse 20V 180mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric) Curent - călătorie (it) 400mA
Curent - Max 7.5A Curent - Țineți (Ih) (Max) 180mA