PRF18BB471QB1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BB471QB1RB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PRF18BB471QB1RB
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Foi de date: 1.PRF18BB471QB1RB.pdf2.PRF18BB471QB1RB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PRF18BB471QB1RB
Număr parc PRF18BB471QB1RB Producător Murata Electronics
Descriere THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4458 pcs Fișa cu date 1.PRF18BB471QB1RB.pdf2.PRF18BB471QB1RB.pdf
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Serie POSISTOR® PRF18/21
Toleranța rezistenței ±50% Rezistența la 25 ° C 470 Ohms
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0603 (1608 Metric)
Alte nume 490-2463-2 Temperatura de Operare -20°C ~ 140°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)