PLA10AS3630R3D2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLA10AS3630R3D2B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA10AS3630R3D2B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului COMMON MODE CHOKE 300MA 2LN TH
Foi de date: 1.PLA10AS3630R3D2B.pdf2.PLA10AS3630R3D2B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PLA10AS3630R3D2B
Număr parc PLA10AS3630R3D2B Producător Murata Electronics
Descriere COMMON MODE CHOKE 300MA 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4794 pcs Fișa cu date 1.PLA10AS3630R3D2B.pdf2.PLA10AS3630R3D2B.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Serie PLA10
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Alte nume 490-8486
PLA10AS3630R3D2B-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 60°C Numărul de linii 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime (Max) 0.689" (17.50mm)
Tip filtru Power Line Caracteristici -
descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 4.5 Ohm Rezistența DC (DCR) (Max) 4.5 Ohm
Rating-ul curent (Max) 300mA Aprobări -