PLA10AS1821R7R2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLA10AS1821R7R2B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLA10AS1821R7R2B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH
Foi de date: 1.PLA10AS1821R7R2B.pdf2.PLA10AS1821R7R2B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile PLA10AS1821R7R2B
Număr parc PLA10AS1821R7R2B Producător Murata Electronics
Descriere COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4925 pcs Fișa cu date 1.PLA10AS1821R7R2B.pdf2.PLA10AS1821R7R2B.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 250V Tensiunea nominală - AC -
Dimensiune / Dimensiune 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Serie PLA10
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Vertical, 4 PC Pin Temperatura de Operare -25°C ~ 60°C
Numărul de linii 2 Tipul de montare Through Hole
Înălțime (Max) 0.689" (17.50mm) Tip filtru Power Line
Caracteristici - descriere detaliata 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A
Rezistența DC (DCR) (Max) - Rating-ul curent (Max) 1.7A