NTPAA3R9LDNB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA3R9LDNB0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NTPAA3R9LDNB0
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM
Foi de date: 1.NTPAA3R9LDNB0.pdf2.NTPAA3R9LDNB0.pdf3.NTPAA3R9LDNB0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile NTPAA3R9LDNB0
Număr parc NTPAA3R9LDNB0 Producător Murata Electronics
Descriere ICL 3.9 OHM 15% 2.7A 10MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3873 pcs Fișa cu date 1.NTPAA3R9LDNB0.pdf2.NTPAA3R9LDNB0.pdf3.NTPAA3R9LDNB0.pdf
Toleranţă ±15% Serie NTPAA
R25 ° C 3.9 Ohms ambalare Bulk
Alte nume 490-3954 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametru 0.394" (10mm) descriere detaliata Inrush Current Limiter 3.9 Ohms ±15% 2.7A 0.394" (10mm)
Curent - starea de echilibru Max 2.7A Aprobări -