NFM15PC104R1A3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15PC104R1A3D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NFM15PC104R1A3D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 10V 0402
Foi de date: 1.NFM15PC104R1A3D.pdf2.NFM15PC104R1A3D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NFM15PC104R1A3D
Număr parc NFM15PC104R1A3D Producător Murata Electronics
Descriere CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 10V 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2699288 pcs Fișa cu date 1.NFM15PC104R1A3D.pdf2.NFM15PC104R1A3D.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet - Coeficientul de temperatură -
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie EMIFIL®, NFM15
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 490-17918-2
NFM15PC104R1A3D-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) 0.020" (0.50mm)
descriere detaliata 0.1µF Feed Through Capacitor 10V 2A 30 mOhm 0402 (1005 Metric) Rezistența DC (DCR) (Max) 30 mOhm
Actual 2A capacitanță 0.1µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
NFM15CC223C1C3D
NFM15CC223C1C3D
Producători: Murata Electronics
Descriere: CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402
In stoc: 924640 pcs
Descarca: NFM15CC223C1C3D.pdf
RFQ
NFM15PC224D0J3D
NFM15PC224D0J3D
Descriere: CAP FEEDTHRU 0.22UF 6.3V 0402
In stoc: 3417954 pcs
Descarca: NFM15PC224D0J3D.pdf
RFQ
NFM-20-5
NFM-20-5
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 22W