LXDC3EP18F-264
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC3EP18F-264 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LXDC3EP18F-264
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 1.8V
Foi de date: LXDC3EP18F-264.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LXDC3EP18F-264
Număr parc LXDC3EP18F-264 Producător Murata Electronics
Descriere DC DC CONVERTER 1.8V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66161 pcs Fișa cu date LXDC3EP18F-264.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 1.8V
Tensiune - Intrare (Min) 2.5V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Tip Non-Isolated PoL Module Dimensiune / Dimensiune 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm)
Serie LXDC3EP ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 9-SMD Module Alte nume 490-13422-2
Temperatura de Operare -30°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 92% descriere detaliata Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 2.5V - 5.5V Input
Curent - Ieșire (Max) 1A Caracteristici de control Enable, Active High