LQW2BASR82J00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BASR82J00L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQW2BASR82J00L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM
Foi de date: 1.LQW2BASR82J00L.pdf2.LQW2BASR82J00L.pdf3.LQW2BASR82J00L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQW2BASR82J00L
Număr parc LQW2BASR82J00L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 820NH 180MA 2.35 OHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
ecranare Unshielded Serie LQW2
Evaluări - Q @ Freq 23 @ 50MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0805 (2015 Metric)
Alte nume 490-5677-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Air Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 820nH
Înălțime - așezată (Max) 0.060" (1.52mm) Frecventa - Self Resonant 230MHz
descriere detaliata 820nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 2.35 Ohm Max 0805 (2015 Metric) Rezistența DC (DCR) 2.35 Ohm Max
Ratingul curent 180mA Curent - saturație -