LQW2BAS15NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BAS15NJ00L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQW2BAS15NJ00L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM
Foi de date: 1.LQW2BAS15NJ00L.pdf2.LQW2BAS15NJ00L.pdf3.LQW2BAS15NJ00L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQW2BAS15NJ00L
Număr parc LQW2BAS15NJ00L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
ecranare Unshielded Serie LQW2
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 500MHz
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz 0805 (2015 Metric)
Alte nume 490-5650-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Air Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 250MHz Inductanţă 15nH
Înălțime - așezată (Max) 0.060" (1.52mm) Frecventa - Self Resonant 3.2GHz
descriere detaliata 15nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 170 mOhm Max 0805 (2015 Metric) Rezistența DC (DCR) 170 mOhm Max
Ratingul curent 600mA Curent - saturație -