LQP03TN2N5C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N5C02D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQP03TN2N5C02D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.5NH 500MA 200 MOHM
Foi de date: 1.LQP03TN2N5C02D.pdf2.LQP03TN2N5C02D.pdf3.LQP03TN2N5C02D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQP03TN2N5C02D
Număr parc LQP03TN2N5C02D Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 2.5NH 500MA 200 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Thin Film Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 (0603 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
ecranare Unshielded Serie LQP03
Evaluări - Q @ Freq 14 @ 500MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Non-Magnetic
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 500MHz
Inductanţă 2.5nH Înălțime - așezată (Max) 0.013" (0.33mm)
Frecventa - Self Resonant 10GHz descriere detaliata 2.5nH Unshielded Thin Film Inductor 500mA 200 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
Rezistența DC (DCR) 200 mOhm Max Ratingul curent 500mA