LQP02TQ2N2C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQP02TQ2N2C02D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2NH 380MA 300 MOHM
Foi de date: LQP02TQ2N2C02D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQP02TQ2N2C02D
Număr parc LQP02TQ2N2C02D Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 2.2NH 380MA 300 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2579750 pcs Fișa cu date LQP02TQ2N2C02D.pdf
Tip Thick Film Toleranţă ±0.2nH
Pachetul dispozitivului furnizor 01005 (0402 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
ecranare Unshielded Serie LQP02
Evaluări - Q @ Freq 10 @ 500MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 01005 (0402 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Non-Magnetic
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 500MHz
Inductanţă 2.2nH Înălțime - așezată (Max) 0.009" (0.23mm)
Frecventa - Self Resonant 13GHz descriere detaliata 2.2nH Unshielded Thick Film Inductor 380mA 300 mOhm Max 01005 (0402 Metric)
Rezistența DC (DCR) 300 mOhm Max Ratingul curent 380mA