LQM31FN100M00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQM31FN100M00L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 70MA 500 MOHM SMD
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile LQM31FN100M00L
Număr parc LQM31FN100M00L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 10UH 70MA 500 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6979 pcs Fișa cu date
Tip Multilayer Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 (3216 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ecranare Shielded Serie LQM31
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1MHz
Inductanţă 10µH Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm)
Frecventa - Self Resonant 20MHz descriere detaliata 10µH Shielded Multilayer Inductor 70mA 500 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
Rezistența DC (DCR) 500 mOhm Max Ratingul curent 70mA