LQM2HPN2R2NJCL
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM2HPN2R2NJCL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQM2HPN2R2NJCL
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 1A 175 MOHM SMD
Foi de date: LQM2HPN2R2NJCL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LQM2HPN2R2NJCL
Număr parc LQM2HPN2R2NJCL Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 1A 175 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3398 pcs Fișa cu date LQM2HPN2R2NJCL.pdf
Tip Multilayer Toleranţă ±30%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Shielded Serie LQM2
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1MHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm)
Frecventa - Self Resonant 30MHz descriere detaliata 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 1A 219 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
Rezistența DC (DCR) 219 mOhm Max Ratingul curent 1A