LQM18PZ2R2MFHD
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQM18PZ2R2MFHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQM18PZ2R2MFHD
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 700MA 470 MOHM
Foi de date: 1.LQM18PZ2R2MFHD.pdf2.LQM18PZ2R2MFHD.pdf3.LQM18PZ2R2MFHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQM18PZ2R2MFHD
Număr parc LQM18PZ2R2MFHD Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 700MA 470 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Multilayer Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 (1608 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
ecranare Shielded Serie LQM18
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 490-15982-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - Core Ferrite
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 1MHz
Inductanţă 2.2µH Înălțime - așezată (Max) 0.037" (0.95mm)
Frecventa - Self Resonant 80MHz descriere detaliata 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 470 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
Rezistența DC (DCR) 470 mOhm Max Ratingul curent 700mA
Curent - saturație 300mA