LQH43MN331K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN331K03L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQH43MN331K03L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD
Foi de date: 1.LQH43MN331K03L.pdf2.LQH43MN331K03L.pdf3.LQH43MN331K03L.pdf4.LQH43MN331K03L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQH43MN331K03L
Număr parc LQH43MN331K03L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor 1812 Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
ecranare Unshielded Serie LQH43
Evaluări - Q @ Freq 40 @ 796kHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 1812 (4532 Metric)
Alte nume 490-8424-2
LQH43MN331K03L-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Frecventa - Self Resonant 3.6MHz
descriere detaliata 330µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 8.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) Rezistența DC (DCR) 8.2 Ohm Max
Ratingul curent 95mA Curent - saturație -