LQH32MN100J23L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH32MN100J23L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQH32MN100J23L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 10UH 190MA 1.8 OHM SMD
Foi de date: 1.LQH32MN100J23L.pdf2.LQH32MN100J23L.pdf3.LQH32MN100J23L.pdf4.LQH32MN100J23L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQH32MN100J23L
Număr parc LQH32MN100J23L Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 10UH 190MA 1.8 OHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tip Wirewound Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ecranare Unshielded Serie LQH32
Evaluări - Q @ Freq 35 @ 1MHz
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 490-2505-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.087" (2.20mm) Frecventa - Self Resonant 20MHz
descriere detaliata 10µH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 1.8 Ohm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 1.8 Ohm Max
Ratingul curent 190mA Curent - saturație -