GRM2196S2A4R2CD01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM2196S2A4R2CD01D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM2196S2A4R2CD01D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 4.2PF 100V S2H 0805
Foi de date: GRM2196S2A4R2CD01D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GRM2196S2A4R2CD01D
Număr parc GRM2196S2A4R2CD01D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 4.2PF 100V S2H 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3739 pcs Fișa cu date GRM2196S2A4R2CD01D.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură S2H
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie GRM
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - descriere detaliata 4.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor S2H 0805 (2012 Metric)
capacitanță 4.2pF Aplicații General Purpose