GRM1555C2A9R9DA01J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1555C2A9R9DA01J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM1555C2A9R9DA01J
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 9.9PF 100V C0G/NP0 0402
Foi de date: 1.GRM1555C2A9R9DA01J.pdf2.GRM1555C2A9R9DA01J.pdf3.GRM1555C2A9R9DA01J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GRM1555C2A9R9DA01J
Număr parc GRM1555C2A9R9DA01J Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 9.9PF 100V C0G/NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie GRM
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Caracteristici - descriere detaliata 9.9pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 9.9pF Aplicații General Purpose