GRM1555C1H7R9DA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM1555C1H7R9DA01D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM1555C1H7R9DA01D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 7.9PF 50V NP0 0402
Foi de date: 1.GRM1555C1H7R9DA01D.pdf2.GRM1555C1H7R9DA01D.pdf3.GRM1555C1H7R9DA01D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GRM1555C1H7R9DA01D
Număr parc GRM1555C1H7R9DA01D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 7.9PF 50V NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie GRM
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 7.9pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 7.9pF Aplicații General Purpose