GRM033R71C331KA01E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71C331KA01E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM033R71C331KA01E
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 16V X7R 0201
Foi de date: 1.GRM033R71C331KA01E.pdf2.GRM033R71C331KA01E.pdf3.GRM033R71C331KA01E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GRM033R71C331KA01E
Număr parc GRM033R71C331KA01E Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 330PF 16V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GRM
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-17106-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) capacitanță 330pF