GRM033R71A472KA01D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71A472KA01D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GRM033R71A472KA01D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 10V X7R 0201
Foi de date: 1.GRM033R71A472KA01D.pdf2.GRM033R71A472KA01D.pdf3.GRM033R71A472KA01D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GRM033R71A472KA01D
Număr parc GRM033R71A472KA01D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 4700PF 10V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GRM
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-3192-6
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 4700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) capacitanță 4700pF