GCM319R71E334KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM319R71E334KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM319R71E334KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
Foi de date: 1.GCM319R71E334KA37D.pdf2.GCM319R71E334KA37D.pdf3.GCM319R71E334KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM319R71E334KA37D
Număr parc GCM319R71E334KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
capacitanță 0.33µF Aplicații Automotive