GCM219R72A682KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM219R72A682KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM219R72A682KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 6800PF 100V X7R 0805
Foi de date: 1.GCM219R72A682KA37D.pdf2.GCM219R72A682KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM219R72A682KA37D
Număr parc GCM219R72A682KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 6800PF 100V X7R 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3536416 pcs Fișa cu date 1.GCM219R72A682KA37D.pdf2.GCM219R72A682KA37D.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.037" (0.95mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume 490-16391-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
capacitanță 6800pF Aplicații Automotive