GCM188R91H103KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R91H103KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM188R91H103KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 50V X8R 0603
Foi de date: 1.GCM188R91H103KA37D.pdf2.GCM188R91H103KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM188R91H103KA37D
Număr parc GCM188R91H103KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 10000PF 50V X8R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 544165 pcs Fișa cu date 1.GCM188R91H103KA37D.pdf2.GCM188R91H103KA37D.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X8R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 490-14483-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații Automotive