GCM188R71H153KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71H153KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM188R71H153KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603
Foi de date: 1.GCM188R71H153KA37D.pdf2.GCM188R71H153KA37D.pdf3.GCM188R71H153KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM188R71H153KA37D
Număr parc GCM188R71H153KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 0.015UF 50V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 490-6054-2
GCM188R71H153KA37D-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) capacitanță 0.015µF