GCM188R71E103KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM188R71E103KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM188R71E103KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 10000PF 25V X7R 0603
Foi de date: 1.GCM188R71E103KA37D.pdf2.GCM188R71E103KA37D.pdf3.GCM188R71E103KA37D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GCM188R71E103KA37D
Număr parc GCM188R71E103KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 10000PF 25V X7R 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
capacitanță 10000pF Aplicații Automotive