GCM1885C2A7R2DA16D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM1885C2A7R2DA16D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM1885C2A7R2DA16D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 7.2PF 100V NP0 0603
Foi de date: 1.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf2.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM1885C2A7R2DA16D
Număr parc GCM1885C2A7R2DA16D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 7.2PF 100V NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3251829 pcs Fișa cu date 1.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf2.GCM1885C2A7R2DA16D.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±0.5pF
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 7.2pF ±0.5pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 7.2pF Aplicații Automotive