GCM155R71H332KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R71H332KA37D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM155R71H332KA37D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
Foi de date: 1.GCM155R71H332KA37D.pdf2.GCM155R71H332KA37D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM155R71H332KA37D
Număr parc GCM155R71H332KA37D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 3300PF 50V X7R 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1047380 pcs Fișa cu date 1.GCM155R71H332KA37D.pdf2.GCM155R71H332KA37D.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 490-8001-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
descriere detaliata 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) capacitanță 3300pF