GCM033R71E471KA03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM033R71E471KA03D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM033R71E471KA03D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 470PF 25V X7R 0201
Foi de date: 1.GCM033R71E471KA03D.pdf2.GCM033R71E471KA03D.pdf3.GCM033R71E471KA03D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM033R71E471KA03D
Număr parc GCM033R71E471KA03D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 470PF 25V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-17744-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
descriere detaliata 470pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) capacitanță 470pF