GCM033R71A472KA03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM033R71A472KA03D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM033R71A472KA03D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 4700PF 10V X7R 0201
Foi de date: 1.GCM033R71A472KA03D.pdf2.GCM033R71A472KA03D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GCM033R71A472KA03D
Număr parc GCM033R71A472KA03D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 4700PF 10V X7R 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12779310 pcs Fișa cu date 1.GCM033R71A472KA03D.pdf2.GCM033R71A472KA03D.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume 490-7994-2
GCM033R71A472KA03D-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 4700pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) capacitanță 4700pF