GCM0335C1E2R0CD03D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM0335C1E2R0CD03D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GCM0335C1E2R0CD03D
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 2PF 25V NP0 0201
Foi de date: 1.GCM0335C1E2R0CD03D.pdf2.GCM0335C1E2R0CD03D.pdf3.GCM0335C1E2R0CD03D.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GCM0335C1E2R0CD03D
Număr parc GCM0335C1E2R0CD03D Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 2PF 25V NP0 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.013" (0.33mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie GCM
Evaluări AEC-Q200 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount, MLCC Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 2pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
capacitanță 2pF Aplicații Automotive