GA342QR7GD152KW01L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GA342QR7GD152KW01L Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GA342QR7GD152KW01L
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Foi de date: 1.GA342QR7GD152KW01L.pdf2.GA342QR7GD152KW01L.pdf3.GA342QR7GD152KW01L.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GA342QR7GD152KW01L
Număr parc GA342QR7GD152KW01L Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) 0.059" (1.50mm) Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Serie GA3
Evaluări Y3 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1808 (4520 Metric) Alte nume 490-3490-2
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
descriere detaliata 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) capacitanță 1500pF