FSRB090060RNB00B
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSRB090060RNB00B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FERRITE CORE 356 OHM SOLID 5MM
Foi de date: FSRB090060RNB00B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FSRB090060RNB00B
Număr parc FSRB090060RNB00B Producător Murata Electronics
Descriere FERRITE CORE 356 OHM SOLID 5MM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 460364 pcs Fișa cu date FSRB090060RNB00B.pdf
Tip Round Serie FSRB
Evaluări - Dimensiunea exterioară 0.354" Dia (9.00mm)
Tipul de montare Free Hanging Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material RN Lungime 0.236" (6.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea interioară 0.197" Dia (5.00mm)
Impedanță @ Frecvență 356 Ohm @ 100MHz descriere detaliata Solid Free Hanging Ferrite Core 356 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.354" Dia (9.00mm) Length 0.236" (6.00mm)