DEHR33F331KA3B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEHR33F331KA3B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DEHR33F331KA3B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL
Foi de date: 1.DEHR33F331KA3B.pdf2.DEHR33F331KA3B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DEHR33F331KA3B
Număr parc DEHR33F331KA3B Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 330PF 3.15KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 197842 pcs Fișa cu date 1.DEHR33F331KA3B.pdf2.DEHR33F331KA3B.pdf
Tensiune - evaluat 3150V (3.15kV) Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură R
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie DEH
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 490-4138
Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) Caracteristici High Voltage, Low Dissipation Factor
descriere detaliata 330pF ±10% 3150V (3.15kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc capacitanță 330pF