DEC1X3J560JC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEC1X3J560JC4B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DEC1X3J560JC4B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 56PF 6.3KV SL RADIAL
Foi de date: 1.DEC1X3J560JC4B.pdf2.DEC1X3J560JC4B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DEC1X3J560JC4B
Număr parc DEC1X3J560JC4B Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 56PF 6.3KV SL RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145489 pcs Fișa cu date 1.DEC1X3J560JC4B.pdf2.DEC1X3J560JC4B.pdf
Tensiune - evaluat 6300V (6.3kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură SL
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie DEC
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 490-7954
DEC1X3J560JC4B-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) Caracteristici High Voltage
descriere detaliata 56pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc capacitanță 56pF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DEC1X3J680JC4B
DEC1X3J680JC4B
Producători: Murata Electronics
Descriere: CAP CER 68PF 6.3KV SL RADIAL
In stoc: 133569 pcs
Descarca: DEC1X3J680JC4B.pdf
RFQ
DEC9SFO
DEC9SFO
Producători: Bel
Descriere: DSUB 9 F CRIMP F0 ZINC
In stoc: 11499 pcs
Descarca:
RFQ
DEC1X3J330JA3B
DEC1X3J330JA3B
Descriere: CAP CER 33PF 6.3KV SL RADIAL
Descarca: DEC1X3J330JA3B.pdf
DEC1X3J390JA3B
DEC1X3J390JA3B
Descriere: CAP CER 39PF 6.3KV SL RADIAL
Descarca: DEC1X3J390JA3B.pdf
DEC9P
DEC9P
Producători: Bel
Descriere: DSUB 9 M CRIMP G ZINC
Descarca:
DEC1X3J390JC4B
DEC1X3J390JC4B
Descarca: DEC1X3J390JC4B.pdf
DEC9S
DEC9S
Descriere: DSUB 9 F CRIMP G ZINC