DEC1X3J121JC4B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DEC1X3J121JC4B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DEC1X3J121JC4B
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 120PF 6.3KV SL RADIAL
Foi de date: 1.DEC1X3J121JC4B.pdf2.DEC1X3J121JC4B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DEC1X3J121JC4B
Număr parc DEC1X3J121JC4B Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 120PF 6.3KV SL RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 118534 pcs Fișa cu date 1.DEC1X3J121JC4B.pdf2.DEC1X3J121JC4B.pdf
Tensiune - evaluat 6300V (6.3kV) Toleranţă ±5%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură SL
Dimensiune / Dimensiune 0.551" Dia (14.00mm) Serie DEC
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 490-7063
DEC1X3J121JC4B-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.709" (18.00mm) Caracteristici High Voltage
descriere detaliata 120pF ±5% 6300V (6.3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc capacitanță 120pF