DE2E3SA222MN3AX02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2E3SA222MN3AX02F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DE2E3SA222MN3AX02F
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 2200PF 300V RAD
Foi de date: 1.DE2E3SA222MN3AX02F.pdf2.DE2E3SA222MN3AX02F.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DE2E3SA222MN3AX02F
Număr parc DE2E3SA222MN3AX02F Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 2200PF 300V RAD Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 237722 pcs Fișa cu date 1.DE2E3SA222MN3AX02F.pdf2.DE2E3SA222MN3AX02F.pdf
Tensiune - evaluat 300V Toleranţă ±20%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură E
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie DE2
Starea RoHS RoHS Compliant Evaluări X1, Y2
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Disc
Alte nume 490-16242-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 2200pF ±20% 300V Ceramic Capacitor E Radial, Disc capacitanță 2200pF