DE2B3SA331KN3AT02F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE2B3SA331KN3AT02F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DE2B3SA331KN3AT02F
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 250V RAD
Foi de date: 1.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf2.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf
Statutul RoHs RoHS conformă
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DE2B3SA331KN3AT02F
Număr parc DE2B3SA331KN3AT02F Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 330PF 250V RAD Condiții libere de stare / stare RoHS RoHS conformă
cantitate valabila 899391 pcs Fișa cu date 1.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf2.DE2B3SA331KN3AT02F.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură B
Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia (6.00mm) Serie DE2
Starea RoHS RoHS Compliant Evaluări X1, Y2
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Disc
Alte nume 490-16226-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Stil de plumb Straight
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc capacitanță 330pF