DE1B3KX331KA4BN01F
Murata ElectronicsMurata Electronics
DE1B3KX331KA4BN01F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DE1B3KX331KA4BN01F
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului CAP CER 330PF 250V RADIAL
Foi de date: 1.DE1B3KX331KA4BN01F.pdf2.DE1B3KX331KA4BN01F.pdf3.DE1B3KX331KA4BN01F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DE1B3KX331KA4BN01F
Număr parc DE1B3KX331KA4BN01F Producător Murata Electronics
Descriere CAP CER 330PF 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±10%
Grosime (Max) - Coeficientul de temperatură B
Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia (7.00mm) Serie KX
Evaluări X1, Y1 ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Disc Alte nume 490-9364
DE1B3KX331KA4BN01F-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Formed Leads
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.394" (10.00mm) Caracteristici -
descriere detaliata 330pF ±10% 250V Ceramic Capacitor B Radial, Disc capacitanță 330pF