#B966AS-100M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
#B966AS-100M=P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: #B966AS-100M=P3
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND
Foi de date: #B966AS-100M=P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile #B966AS-100M=P3
Număr parc #B966AS-100M=P3 Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 195285 pcs Fișa cu date #B966AS-100M=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
ecranare Shielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 490-14123-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) 0.268" (6.80mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 10µH Shielded Wirewound Inductor 4.3A 28 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 28 mOhm Max
Ratingul curent 4.3A Curent - saturație 4.4A