B1047AS-150M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1047AS-150M=P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B1047AS-150M=P3
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND
Foi de date: B1047AS-150M=P3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B1047AS-150M=P3
Număr parc B1047AS-150M=P3 Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 133438 pcs Fișa cu date B1047AS-150M=P3.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 2-SMD Dimensiune / Dimensiune 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
ecranare Shielded Serie -
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume 490-14221-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 100kHz Inductanţă 15µH
Înălțime - așezată (Max) 0.197" (5.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 71 mOhm Max Nonstandard Rezistența DC (DCR) 71 mOhm Max
Ratingul curent 2.2A Curent - saturație 2.4A