1269AS-H-2R2M=P2
Murata ElectronicsMurata Electronics
1269AS-H-2R2M=P2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1269AS-H-2R2M=P2
Producator / Marca: Murata Electronics
Descrierea produsului FIXED IND 2.2UH 1.9A 156 MOHM
Foi de date: 1269AS-H-2R2M=P2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1269AS-H-2R2M=P2
Număr parc 1269AS-H-2R2M=P2 Producător Murata Electronics
Descriere FIXED IND 2.2UH 1.9A 156 MOHM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 223305 pcs Fișa cu date 1269AS-H-2R2M=P2.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor 1008 (2520 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ecranare Shielded Serie DFE252010C
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1008 (2520 Metric)
Alte nume 490-10575-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1MHz Inductanţă 2.2µH
Înălțime - așezată (Max) 0.039" (1.00mm) Frecventa - Self Resonant -
descriere detaliata 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 156 mOhm Max 1008 (2520 Metric) Rezistența DC (DCR) 156 mOhm Max
Ratingul curent 1.9A Curent - saturație -