UPP1002E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
UPP1002E3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPP1002E3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului DIODE PIN 100V 2.5W POWERMITE
Foi de date: UPP1002E3/TR13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
12000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPP1002E3/TR13
Număr parc UPP1002E3/TR13 Producător Microsemi
Descriere DIODE PIN 100V 2.5W POWERMITE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62800 pcs Fișa cu date UPP1002E3/TR13.pdf
Voltaj - vârf înapoi (Max) 100V Pachetul dispozitivului furnizor DO-216
Serie POWERMITE® Rezistență @ Dacă, F 1 Ohm @ 10mA, 100MHz
Distrugerea puterii (Max) 2.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-216AA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de diodă PIN - Single descriere detaliata RF Diode PIN - Single 100V 2.5W DO-216
Capacitate @ Vr, F 1.6pF @ 100V, 1MHz Numărul părții de bază UPP1002