SMLJ70CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ70CAE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMLJ70CAE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Foi de date: SMLJ70CAE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMLJ70CAE3/TR13
Număr parc SMLJ70CAE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 70V 113V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 79864 pcs Fișa cu date SMLJ70CAE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 70V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Tensiune - Defalcare (Min) 77.8V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 300W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 26.6A Capacitate @ Frecventa -