SMLJ58CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ58CAE3/TR13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMLJ58CAE3/TR13
Producator / Marca: Microsemi
Descrierea produsului TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Foi de date: SMLJ58CAE3/TR13.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMLJ58CAE3/TR13
Număr parc SMLJ58CAE3/TR13 Producător Microsemi
Descriere TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63049 pcs Fișa cu date SMLJ58CAE3/TR13.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 58V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 93.6V
Tensiune - Defalcare (Min) 64.4V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DO-214AB Serie -
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 300W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz DO-214AB, SMC
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 32A Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale 1 Numărul părții de bază SMLJ58
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMLJ6.0A
SMLJ6.0A
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 6V 10.3V SMC
In stoc: 222829 pcs
Descarca: SMLJ6.0A.pdf
RFQ
SMLJ58CE3/TR13
SMLJ58CE3/TR13
Producători: Microsemi
Descriere: TVS DIODE 58V 103V DO214AB
In stoc: 75622 pcs
Descarca: SMLJ58CE3/TR13.pdf
RFQ
SMLJ58CA
SMLJ58CA
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: TVS DIODE 58V 93.6V SMC